Kişisel Bilgi

www.oyunoynadur.net çevrimiçi gizliliğinizi korumayı taahhüt eder. oyunoynadur.net herhangi bir kişisel bilgi toplamaz.

IP Adresi ve Günlük

IP adresiniz geniş demografik bilgi toplamak için ve genel ziyaret paternler (tek web sitesinde, indirme, vb yaparken görüntülemek) izlemek için kullanılır.

Üçüncü Taraf Reklam

Biz web sitemizi ziyaret ettiğinizde, üçüncü taraf şirketlerin bazı genel bilgiler reklamlar sunmak ve / veya toplamak için izin verir. Bu şirketlerin mal ve büyük olasılıkla hizmetlerle ilgili reklamlar sağlamak için bu ve diğer Web sitelerine ziyaretler sırasında (örneğin, akış bilgisini, tarayıcı türü, saati ve tarihi, reklam konusu tıklandığında veya üzerinde tıklayın) kişisel olmayan bilgileri kullanabilir Sizin için daha ilgi çekici olması için. Bu şirketler genellikle bu bilgileri toplamak için bir çerez veya üçüncü taraf web işaretçisi kullanabilirsiniz.

Sorumluluk

Bu fikri mülkiyet ihlali iddiaları hızla yanıt Oyunoynadur.net politikasıdır. İlgili herhangi bir telif hakkı kuruluş veya sahibi ile uygun bildirim aldıktan sonra, www.oyunoynadur.net derhal devre dışı bırakır ve söz konusu içerik veya içerikler kaldırılır.

Dış Bağlantılar

Oyunoynadur.net sitesi diğer sitelere bağlantılar içerebilir. www.oyunoynadur.net gizlilik uygulamaları veya Web sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir.